Prestižní anketa
časopisu

Slaví v letošním
roce
10 let

Výsledky hlasování

Jubilejní, desátý ročník soutěže o nejkrásnější vůni roku 2018 zná vítěze. Slavnostní vyhlášení se tentokrát konalo v prostorách Dvorany pražského Rudolfina a celým večerem provázeli herečka Jana Plodková a režisér a herec Jiří Havelka.

Do soutěže redakce nominovala 50 nejnovějších vůní, pro které stejně jako v předchozích ročnících hlasovaly čtenářky časopisu Žena život a odborná porota v kategoriích: Dámská Prestige, Pánská Prestige, Dámská Popular a Pánská Popular a nejkrásnější Flakon roku. Letošní novinkou byla kategorie vůní Niche.

Vítězné vůně nafotil světoznámý fotograf Robert Vano a všichni ocenění dostali černobílé originály jeho fotografií i s podpisem samotného autora.

Vítěze tedy známe, ceny pro rok 2018 jsou rozdány, a tak nezbývá než poděkovat všem, kteří se na jubilejním, 10. ročníku Vůně roku časopisu Žena a život podíleli.

Hlavním partnerem vůně roku byla společnost Fiat, jež nám přivezla ukázat nový a okouzlující Fiat 500X, který v sobě dokonale kombinuje krásu s praktičností.

Poděkování patří i baru s Gordons Gin Premium Pink, který se staral o skvělé drinky večera, týmu kuchařů Coloseum Catering, který připravil pro všechny pozvané skvělé občerstvení, a také beauty budoáru značky Sisley, kde se přítomné dámy mohly nechat nalíčit. O vlasový styling se postaraly kadeřnice od značky TRESemmé a o zábavu kapela De Facto Quartet.